Wyrwij najlepszą ofertę na ogrodzenia. Zadzwoń: 537 255 050.

Bramy i ogrodzenia, które tworzymy we własnym biurze konstrukcyjnym

Ogrodzenia marki Wiśniowski produkujemy z niezwykłą dokładnością. Wszystkie komponenty spełniają wysokie wymagania jakościowe i są ze sobą idealnie spasowane.

Ogrodzenia panelowe

  • W naszej ofercie znajdziesz bogaty wybór kolekcji ogrodzeń palisadowych dla posesji prywatnych, publicznych oraz przemysłowych.
  • Ogrodzenia są produkowane w zaawansowanym procesie technologicznym: produkty są najpierw zgrzewane, następnie ocynkowane oraz malowane proszkowo.
Ogrodzenia panelowe Wiśniowski to sprawdzone rozwiązanie dla różnego rodzaju posesji zapewniające funkcjonalność i poczucie bezpieczeństwa. Do ich produkcji użyto wysokiej jakości stali, która jest odpowiednio zabezpieczona przed korozją.

Kolor paneli ogrodzeniowych zależy tylko od Ciebie – oferujemy dowolny kolor spośród palety RAL.

Ogrodzenia palisadowe

  • Oferujemy kompleksowe systemy ogrodzeń palisadowych.
  • W ofercie posiadamy aż 7 wyjątkowych kolekcji, które można dopasować do budynków w różnym stylu.
  • Gwarantujemy, że ogrodzenia wykonane są z wysokiej jakości stali.
Ogrodzenia palisadowe Wiśniowski to nowoczesne i klasyczne zabezpieczenie terenu, które zachowuje swój piękny wygląd przez wiele lat. Dzięki odpowiedniemu procesowi produkcyjnemu ogrodzenie jest solidnie chronione przed działaniem korozji.

Wszystkie rodzaje ogrodzeń palisadowych w ofercie powstały z trwałych i odpowiednio zabezpieczonych materiałów. Dostępne są w różnorodnej kolorystyce i wzorach.

Ogrodzenia przemysłowe

  • Zapewniamy kompleksowe systemy ogrodzeniowe dla przemysłu wraz z montażem.
  • Gwarantujemy tylko trwałe i sprawdzone rozwiązania, które przetrwają lata użytkowania.
  • Oferujemy kilka zróżnicowanych pod względem funkcjonalności kolekcji.
Ogrodzenia przemysłowe Wiśniowski powstały na podstawie nowoczesnej linii technologicznej i wyróżniają się najwyższym standardem wykonania. Solidne zgrzewy, technologia ocynkowania oraz malowanie proszkowe – to kilka podstawowych elementów procesu produkcji, które zapewniają wytrzymałość i estetyczny wygląd nawet przez długi czas użytkowania.

Wyznaczamy bezpieczne granice każdej posesji
Zobacz projekty ogrodzeń Wiśniowski zrealizowane przez naszą firmę.
Nasza ekipa lubi wyzwania, dlatego ogrodzimy każdy, nawet najtrudniejszy teren
Zapewnimy Ci dopasowany system ogrodzeniowy od największego producenta oraz kompleksową realizację projektu – od projektu po montaż.