HiEarth

Hi Fern Green

Hi Willow Green

Hi Smoke Green

Hi Deep Green

HiStone

Hi Comfort Grey

Hi Warm Stone

Hi Quartz Grey

Hi Brown Stone

HiSteel

Hi True Blue

Hi Marina Horizon

Hi Anthracite

Hi Modern Graphite

HiRuby

Hi Moody Coral

Hi Flame Red

Hi Modern Maroon

Hi Deep Brown

Ogrodzenia Wiśniowski Home Inclusive 2.0

Prestiżowe drzwi, bramy i ogrodzenia o jednolitej, designerskiej stylistyce

HiEarth

Hi Fern Green

Hi Willow Green

Hi Smoke Green

Hi Deep Green

HiStone

Hi Comfort Grey

Hi Warm Stone

Hi Quartz Grey

Hi Brown Stone

HiSteel

Hi True Blue

Hi Marina Horizon

Hi Anthracite

Hi Modern Graphite

HiRuby

Hi Moody Coral

Hi Flame Red

Hi Modern Maroon

Hi Deep Brown

Odzwierciedlenie światowych trendów i nowoczesnego designu

Jednolity styl, wiele możliwości wzorniczych i kolorystycznych – wszystko po to, by uwypuklić elegancję Twojego budynku i działki.

Kolekcja Home Inclusive 2.0 jest aż 10-letnią gwarancją. Wszystkie elementy ogrodzenia zostały ocynkowane ogniowo i pomalowane proszkowo, co zapewnia im antykorozyjność.

Drzwi aluminiowe Home Inclusive 2.0 posiadają ramy, skrzydła, ościeżnice i progi z przegrodą termiczną, zapewniającą termoizolację u=0,8w/m²K.

Rozwiązania zastosowane w bramach eliminują straty ciepła w budynku. Zostało to potwierdzone badaniami Instytutu Techniki Budowlanej.

Innowacyjne podejście do ogrodzeń

16 unikalnych kolorów, szykowny efekt 3D, nowoczesne materiały – wszystko zawarte w jednej kolekcji Home Inclusive 2.0.

Doskonałość i elegancja zamknięta w każdym detalu

Kolekcja Home Inclusive 2.0 to niezwykłe bramy, drzwi i ogrodzenia, które składają się ze zgranych, idealnie pasujących do siebie elementów. Każda składowa kolekcji podkreśla estetykę, szyk i piękno posesji. W przypadku Home Inclusive 2.0 liczą się detale i jednorodność stylistyczna. Możesz wybrać rozwiązanie zapewniające maksymalne przesłonięcie widoku działki lub postawić na ogrodzenie ażurowe.

To eleganckie rozwiązanie zapewnia maksymalne bezpieczeństwo posesji, stanowi całościowe, niezwykle designerskie ogrodzenie i zachwyca wysublimowaną stylistyką. Kolekcja nawiązuje do najnowocześniejszych trendów. Zachwyca nie tylko wyglądem, ale również wysokimi parametrami technicznymi. Ogrodzenie zostało zabezpieczone przed korozją za pomocą cynkowania ogniowego i malowania proszkowego. Bramy i drzwi Home Inclusive 2.0 wyróżnia doskonała termoizolacja, która pozwala ograniczyć stratę ciepła bezpośrednio z budynku.

Ekskluzywne i nowoczesne struktury, wzory i kolory

Dopracowana w każdym szczególe – taka właśnie jest kolekcja Wiśniowski Home Inclusive 2.0. Jej główną cechą charakterystyczną jest jednolita stylistyka. Wybieraj spośród znakomitych zestawów bram, drzwi i ogrodzeń, które podkreślą wyjątkowość Twojej działki. Zainspiruj się i zyskaj nowe spojrzenie na otoczenie swojego domu.

Kolekcja Home Inclusive 2.0 to absolutnie innowacyjne podejście do wzorów, struktur i kolorów. Dostępne są niezwykłe połączenia materiałów – od stali po carbon czy drewno. Produkty można łączyć ze sobą tworząc niezwykłe zestawienia. W ofercie dostępnych jest aż 16 całkowicie unikatowych kolorów – od różnych odcieni zieleni, po szarości, błękity, czerwienie i bordo. Barwy strukturalne zawierają drobinki metaliczne, które tworzą ekskluzywny efekt 3D. Podkreśla to odważny charakter zestawu i nadaje głębie wykończeniu.

Dostępne kolory Home Inclusive 2.0

HIEARTH

HI | Smoke
Green

HI | Willow
Green

HI | Fern
Green

HI | Deep
Green

HISTONE

HI | Comfort
Grey

HI | Warm
Stone

HI | Quartz
Grey

HI | Brown
Stone

HISTEEL

HI TRUE BLUE

HI MARINA
HORIZON

HI ANTHRACITE

HI MODERN
GRAPHITE

HIRUBY

HI MOODY
CORAL

HI MOODY
CORAL

HI MOODY
CORAL

HI DEEP BROWN

Bramy, drzwi i ogrodzenia zupełnie nowej generacji

Stylowa forma, nowoczesne wzornictwo, niezwykłe połączenie kolorów i jednolitość – to własnie łączy kolekcję Home Inclusive 2.0. Sprawdź ekskluzywne i eleganckie zestawienia dostępne w ofercie.

Zabłyśnij ekskluzywnym otoczeniem domu

Wybierz bramy, drzwi i ogrodzenia w jednym stylu prosto od największego dystrybutora marki Wiśniowski w Polsce.