Współpraca

Wybierz partnera, który zapewni Ci odpowiednie warunki współpracy. Mamy ugruntowaną pozycję na rynku – gwarantujemy stabilną umowę, terminowość i niezawodne ogrodzenia.

Sprawdź, jak wygląda współpraca z lojalnym producentem i dostawcą ogrodzeń i bram posesyjnych

Dołącz do wiarygodnego zespołu – pracuj z czołowym dystrybutorem marki Wiśniowski.

Postaw pierwszy krok w świecie ogrodzeń z doświadczonym partnerem biznesowym

Jeśli szukasz rzetelnego i wiarygodnego partnera – doskonale trafiłeś. Od lat jesteśmy oficjalnym dystrybutorem marki Wiśniowski. Dołącz do dziesiątek firm, które zaufały naszej wiedzy, doskonałej jakości płotom oraz nowoczesnej technologii w produkcji, a także montażu ogrodzenia. Stale rozszerzamy nasze wpływy oraz zdobywamy Klientów na terenie całego kraju.
Pracujemy m.in. z firmami budowlanymi, deweloperami, składami, monterami, jak i dystrybutorami. Nawiąż z nami współpracę i zostań liderem w branży ogrodzeń w swojej okolicy.

Karta stałego Klienta

Karta stałego klienta to ogromny profit dla montażystów, deweloperów i innych firm, które decydują się na długą współpracę z nami. Oferujemy program zniżkowy, profesjonalną obsługę i stałą dostawę ogrodzeń.

Profity dla składów budowlanych

Prowadzisz skład budowlany? Decydując się na współpracę z nami możesz liczyć na stałe, wysokie rabaty, które pozwolą Twojej firmie zaoszczędzić. Zapewniamy możliwość zakupu dowolnej ilości produktów (zarówno bram, jak i ogrodzeń – dostarczonych zawsze na czas) oraz materiały reklamowe.

Program lojalnościowy

Budujemy lojalność i motywujemy do stałej współpracy z nami. Dzięki programowi lojalnościowemu możesz liczyć na stałe zniżki. Dokładamy starań, aby współpracownicy byli zadowoleni z kooperacji z nami.

Współpraca z dystrybutorami

Dbamy o relacje z monterami ogrodzeń, deweloperami, ale także i dystrybutorami. Wspieramy firmy na terenie całego kraju. Współpracując z nami zostaniesz liderem na swoim lokalnym rynku, który oferuje najlepsze bramy i ogrodzenia. Dystrybutorzy mogą liczyć na atrakcyjny program lojalnościowy oraz materiały reklamowe.

Terminowość zleceń, uczciwość, obsługa marketingowa i techniczna oraz pełna kooperacja – na to możesz liczyć nawiązując współpracę z nami.

Dołącz do dziesiątek firmy, które zdecydowały się rzetelną współpracę z nami.