Ogrodzenia panelowe

Ogrodzenia panelowe Solidne, trwałe i estetyczne zabezpieczenie każdego terenu.

Wyrwij najlepszą ofertę na ogrodzenia panelowe. Zadzwoń: 537 255 050.

Ogrodzenie panelowe to trwała i estetyczna ochrona dowolnego obiektu

Panele ogrodzeniowe Wiśniowski to uniwersalne rozwiązanie od czołowego dystrubutora marki w Polsce. Zapewnią funkcjonalność i bezpieczeństwo zarówno posesjom prywatnym, jak i przemysłowym.

Sprawdzona technologia

Proces produkcyjny oparty na zgrzewaniu, cynkowaniu oraz malowaniu proszkowym gwarantuje trwałość całej konstrukcji.

Odporność na korozję

Panele poddawane są rygorystycznym badaniom, w których sprawdzana jest ich antykorozyjność.

Uniwersalny montaż

Istnieje kilka rodzajów montażu paneli z wykorzystaniem różnych akcesoriów montażowych.

Modułowość

Panele dzięki swojej modułowej konstrukcji można bez problemu instalować z innymi elementami z oferty np. bramą lub furtką.

Innowacyjna technologia zgrzewania

Panele VEGA 2D to tak zwane panele kratowe, idealne do szybkiego, łatwego i zarazem solidnego ogrodzenia niemal każdego terenu. Każdy panel w systemie VEGA 2D zgrzewany jest punktowo z surowego drutu. Panele kratowe 2D zrobione są z prętów stalowych o średnicy pręta poziomego 6 mm i pręta pionowego 5 mm scalanych punktowo. Natomiast panel kratowy VEGA 2D Super zrobiony jest z pręta poziomego (podwójnego) 8 mm oraz średnicy pręta pionowego 6 mm.

Korozja wyeliminowana

Ogrodzenie panelowe Wiśniowski nawet po długim czasie użytkowania pozostaje funkcjonalne i nie zmienia swojego atrakcyjnego wyglądu. Innowacyjny proces produkcji gwarantuje wytrzymałość całej konstrukcji przez wiele lat, eliminuje problem korozji oraz zwiększa trwałość.

- Zaawansowany proces produkcyjny oparty na trzech czynnościach: zgrzewaniu, cynkowaniu oraz malowaniu proszkowemu.
- Na ogrodzeniu tworzy się gruba i trwała powłoka, która zabezpieczy stal przed wilgocią.
- Każdy element ogrodzenia precyzyjnie poddawany jest innowacyjnemu procesowi produkcji.
- Ogrodzenie nie wymaga dodatkowej konserwacji.

Taki proces technologiczny gwarantuje trwałość, zabezpieczenie przed korozją oraz zachowanie intensywności koloru. Ogrodzenia Wiśniowski w porównaniu z innymi ogrodzeniami wyróżniają się trwałością na wiele lat użytkowania.

Dlaczego Wiśniowski?

Ogrodzenie panelowe Wiśniowski – panel zgrzewany z drutu stalowego w całości ocynkowany i malowany proszkowo, 10 lat gwarancji.
Panel ogrodzeniowy zgrzewany z drutu ocynkowanego, 2 lata gwarancji.

Malowanie metodą proszkową

Każdy panel zgrzewany jest z surowego drutu, następnie cynkowany ogniowo lub galwanicznie i malowany metodą proszkową. Taki proces technologiczny gwarantuje trwałość, zabezpieczenie przed korozją oraz zachowanie intensywności koloru.
Panel kratowy zabezpieczony poprzez: cynkowanie galwaniczne i powlekanie poliestrowe
Panel kratowy zabezpieczony poprzez: cynkowanie ogniowe

Aż 10 wysokości

Panele dostępne są aż w 10 wysokościach – od 630 mm aż do 2430 mm. Bez problemu dostosujesz wysokość ogrodzenia do rodzaju posesji – niezależnie od tego, czy jesteś właścicielem terenów przemysłowych, czy prywatnej posesji.

Trwałe kolory

Oferujemy 8 kolorów ogrodzenia – od klasycznej bieli, czerni i szarości aż po niebieski i zielony. Farba nakładana jest metodą proszkową. Decyzja o zastosowaniu koloru podejmowana jest przez każdego klienta indywidualnie. Na życzenie klienta możemy zamówić każdy kolor z palety RAL.
Niebieski | RAL 5010
Zielony | RAL 6005
Szary | RAL 7030
Jasno szary | RAL 7040
Popielaty | RAL 7016
Czarny | RAL 9005
Biały | RAL 9016
Ocynk ogniowy

Solidne zgrzewanie

Panel VEGA 3D zgrzewany jest z surowego drutu następnie cynkowany ogniowo lub galwanicznie i malowany metodą proszkową. Taki proces technologiczny jest gwarancją trwałości oraz eliminacji ognisk korozji. Panele są jednostronnie zakończone przedłużonymi prętami o długości 30 mm w dolnej lub górnej części ogrodzenia.

Trwałość i piękny wygląd ogrodzenia przez wiele lat

Cały proces technologiczny ogrodzeń Wiśniowski został przemyślany w taki sposób, by zapewnić najlepsze parametry jakościowe wszystkim elementom ogrodzenia. Nawet po wielu latach użytkowania ogrodzenie jest w doskonałym stanie zarówno pod względem funkcjonalności, jak i wyglądu.

- Elementy najpierw są zgrzewane, a następnie cynkowane i malowane proszkowo.
- Ogrodzenie jest pokryte grubą i wytrzymałą powłoką – to dzięki niej uzyskujemy bardzo dobre zabezpieczenie stali przed działaniem korozji oraz uzyskujemy trwały i intensywny kolor.
- Nie ma konieczności jakiejkolwiek konserwacji.

Każde ogrodzenie marki Wiśniowski, w przeciwieństwie do innych ogrodzeń panelowych, wyróżnia się atrakcyjnym wyglądem nawet po długim czasieużytkowania. Gwarantujemy wyjątkową trwałość każdego elementu.

Dlaczego Wiśniowski?

Panel ogrodzeniowy zgrzewany z drutu ocynkowanego, 2 lata gwarancji.
Ogrodzenie panelowe Wiśniowski – panel zgrzewany z drutu stalowego w całości ocynkowany i malowany proszkowo, 10 lat gwarancji.

Różnorodna wysokość paneli

Panele występują w kilku wysokościach od 1030 mm do 2430 mm. Ich cechą charakterystyczną są przetłoczenia. Ilość przetłoczeń uzależniona jest od wysokości panelu. Im wyższy panel, tym ma więcej przetłoczeń.

Kolorystyka

Panele oferujemy w szerokiej gamie kolorystycznej. Do wyboru są kolory takie jak: biały, zielony, czarny, szary i inne. Na życzenie Klienta możemy zamówić każdy kolor z palety RAL. Zaawansowana technologia malowania proszkowego sprawia, że kolor wyróżnia się trwałością oraz dobrym nasyceniem barwowym.
Niebieski | RAL 5010
Zielony | RAL 6005
Szary | RAL 7030
Jasno szary | RAL 7040
Popielaty | RAL 7016
Czarny | RAL 9005
Biały | RAL 9016
Ocynk ogniowy

Rodzaje paneli

W naszej ofercie znajdziesz ogrodzenia idealne do trwałego i kompleksowe zabezpieczenia terenów sportowych takich jak: boiska, korty tenisowe, place zabaw i inne.

- Seria ogrodzeń VEGA 2D oraz VEGA 2D Super
Są to panele zgrzewane punktowo ze stalowych prętów o wymiarze oczek 50 x 200 mm. Różnią się między sobą średnicą pręta poziomego. W przypadku VEGA 2D jest to 2 x 6 mm pręta poziomego oraz 5 mm pręta pionowego. Vega 2D Super charakteryzuje się średnica pręta poziomego 2 x 8 mm i pionowego 6 mm.
- Seria 2D Super Sport
To seria przeznaczona do obiektów wymagających ogrodzenia o dużej wysokości. Panele zgrzewane są punktowo z prętów stalowych o wymiarze oczek 100 X 200 mm.
- VEGA 3D
Panel zgrzewany punktowo z prętów stalowych o średnicy pręta 5 mm i wymiarze oczek prostych 50 x 200 mm oraz oczek małych 50 x 50 mm.
VEGA 2D/ VEGA 2D Super
VEGA 2D Super Sport
VEGA B

System montażu

Ogrodzenia sportowe montowane są za pomocą systemu ALFA S. Panele utrzymywane są przez specjalne uchwyty montażowe znajdujące się pod każdym rzędem podwójnych prętów poziomych utwierdzonych za pomocą blaszek dociskowych.

Kolorystyka

Oferujemy kilka standardowych kolorów ogrodzeń. Każdy kolor nakładany jest metodą proszkową, która zapewnia trwałość oraz intensywność. Klientom poszukującym niestandardowych rozwiązań możemy zaproponować ponad 200 kolorów z palety RAL.
Szary | RAL 7030
Niebieski | RAL 5010
Zielony | RAL 6005
Biały | RAL 9016
Popielaty | RAL 7016

Uniwersalne ogrodzenia dla różnych przestrzeni

Ogrodzenia panelowe marki Wiśniowski montujemy wokół domów, parków, terenów zielonych czy budynków publicznych. Obejrzyj nasze realizacje.

Ogrodzenia panelowe Wiśniowski to skuteczna ochrona i estetyczny wygląd przez wiele lat.

Zaproponujemy Ci najlepsze rozwiązanie dla Twojej posesji.