O nas

U nas zrealizujesz wszystkie etapy prac nad Twoim nowym ogrodzeniem. Sprzedajemy i montujemy ogrodzenia od wielu lat. Działamy szybko, kompleksowo i z dbałością o każdy szczegół.

U nas otrzymasz najszerszą ofertę ogrodzeń i bram dla posesji prywatnych oraz przemysłowych

Jesteśmy czołowym dystrybutorem ogrodzeń i bram marki Wiśniowski.

Sprawdzony doradca
w zakresie ogrodzeń i bram

Naszym klientom oferujemy kompleksowe usługi, od doradztwa przez zakup aż po montaż. Pomożemy dobrać wysokiej jakości ogrodzenie, bramy wjazdowe i bramy garażowe, które będą pasowały do Państwa inwestycji i będą służyły Państwu przez wiele lat. W tym celu zapraszamy do kontaktu lub do odwiedzin naszego salonu firmowego.

Estetyczna, funkcjonalna i bezpieczna kontrola dostępu dla każdego terenu

Naszym klientom dostarczamy produkty z najwyższej półki. Są to systemy ogrodzeniowe wyróżniające się funkcjonalnością, bezpieczeństwem oraz estetyką wykonania. Większość komponentów ogrodzeń powstaje we własnym biurze konstrukcyjnym. Zapewnia to restrykcyjną kontrolę jakości oraz idealne dopasowanie poszczególnych elementów. Ogrodzenia i bramy marki Wiśniowski to inwestycja na wiele lat. Każdy produkt jest bardzo dobrze zabezpieczony przed korozją. Wpływ na to ma innowacyjny proces produkcyjny oparty na podwójnej ochronie i połączeniu właściwości powłoki cynkowej oraz powłoki lakierowej w systemie DUPLEX.

Duży wybór

Posiadamy najszerszą ofertę ogrodzeń i bram Wiśniowski w Polsce. Oferujemy ogromny wybór ogrodzeń spośród kilkudziesięciu wzorów. Każda kolekcja to również zbiór wyjątkowych akcesoriów i elementów wykończeniowych, a także pełna automatyka do bram. Wszystkie oferowane przez nas produkty idealnie dopasujesz do stylu architektonicznego już istniejących obiektów. Dodatkowo możesz wybrać dowolny kolor ogrodzenia z palety RAL.

10 lat gwarancji

Odpowiednie zabezpieczenie antykorozyjne stanowi podstawę jakości produktów marki Wiśniowski, dlatego wszystkie nasze bramy i ogrodzenia objęte są one a 10-letnią gwarancją. Zapewniamy, że nasze ogrodzenia to inwestycja, która przetrwa wiele lat.

Bezpłatny pomiar

Realizujemy budowę ogrodzenia w sposób kompleksowy. Aby wszystko było perfekcyjnie dopracowane, oferujemy bezpłatny pomiar terenu oraz oględziny. Na ich podstawie pomożemy Ci wybrać idealne ogrodzenie dla Twojej posesji, hali magazynowej, portu, a nawet lotniska.

Szybka i kompleksowa realizacja

Każde zlecenie realizowane jest przez nas szybko i terminowo. Czuwamy nad przebiegiem całej realizacji – od złożenia zamówienia aż po efekt końcowy. Szanujemy Twój czas i rozumiemy napięty grafik, dlatego montaż ogrodzenia może odbyć się bez Twojej obecności, zadbamy o satysfakcję.

Wszystkie elementy naszych ogrodzeń i bram
są idealnie spasowane, dbamy o najdrobniejsze szczegóły.
Nasze produkty, zanim trafią do Ciebie, przechodzą szczegółową kontrolę jakości.